• modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/3.jpg

خدمات

حمل اکسپرس جهانی

ما با ارائه سریعترین خدمات در زمینه حمل سریع کالاهای وارداتی و صادراتی با استفاده از سریعترین سرویسها(فدکس و دی اچ ال) و قیمتهای رقابتی مرسولات شما اعم از مدارک و نمونه کالا را در بیش از 200 کشور جهان از درب محل فرستنده دریافت و به درب محل گیرنده تحویل می دهیم.

سیستم پیگیری اینترنتی در هر لحظه امکان دسترسی شما را به اطلاعات و آخرین تغییرات در طول مسیر حرکت مرسولات امکان پذیر مینماید.

لازم به ذکر است که زمان تحویل مرسولات ارسالی 1 الی 3 روز و زمان مرسولات ورودی 2 الی 4 روز کاری از موقع پیکاب شدن بسته میباشد.


حمل هوایی فریت

با بهره گیری از ارتباطات جهانی خود در سراسر جهان، حمل کالاهای سنگین وارداتی و صادراتی شما در کوتاه ترین زمان تا درب محل گیرنده امکان پذیر میباشد.

کالای شما با هر وزن و ابعادی با بهترین کیفیت در هر نقطه از جهان به گیرنده تحویل داده خواهد شد.


حمل دریایی

در شرایطی که مدت زمان رسیدن کالا برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست، شما میتوانید از سرویس حمل دریایی استفاده نمایید..

ما به کارگیری بهترین خطوط دریایی و قیمتهای رقابتی با توجه به ارتباط قوی و دانش حمل کلیه امور گمرکی محموله در مبدا را انجام و تا بندر مورد درخواست و یا پس از ترخیص در درب محل تحویل مینماییم.


فورواردری

ما می توانیم در صورت تمایل شما و یا نداشتن امکان ارسال مستقیم کالای شما به ایران به صورت فورواردری این امکان را در دوبی یا سایر نقاط جهان برایتان فراهم آوریم.